איך לפתח אפליקציה בלי לדעת לתכנת ?

פיתוח אפליקציות בלי תכנות

 פיתוח לאנדרואיד ללא כתיבת קוד דומה לאוכל בלי מלח . זה כמו שחלק מאנשים וכלים אוכל בלי מלח , כמו כן אתם יכולים לפתח אפליקציה ואפילו להרוויח ממנה כסף ללא כתיבת שורת קוד אחת .

אתם לא תוכלו לפתח אפליקציות מורכבות כמו פייסבוק או אמזון אבל בהחלט תוכלו לעשות משהו שימושי ופשוט עבורכם או עבור עסק שלכם בלי כתיבת קוד.

כיצד לפתח אפליקציה בלי כתיבת קוד ?

1)  APPY PIE 

זהו שרות טוב אם אתם רוצים לעשות יישום לאנדרואיד בתןך כמה דקות וללא מאמץ. ממשק משתמש של APPY PIE קל ונוח לשימוש. הוא תוכנן במיוחד לאנשים שרוצים לעשות אפליקציה פשוטה יחסית, תוך זמן קצר ביותר עבור מוצר או עסק שלכם .

APPY PIE

2) KINETISE

שרות זה טוב למי שרוצה להתאים עיצוב אישית עבור אפליקציה לפי הצורך. תוכלו להוסיף עמודים שונים לאפליקציה שלכם ולעשות אותה טיפה מורכבת .לשרות הזה יש שלוש תכונות עיקריות והם: בניית יישום מאפס , שימוש בנושאים מוכנים עבור היישום וכמה תבניות מוכנות שתוכלו להתקין . התאמה אישית של אפליקציה יחסית קלה למשתמש חדש ,באמצעות KINETISE יש לכם את כל האפשרויות למקם רכיבים בתוך האפליקציה שלכם לפי צרכים אישים .

KINETISE

3) BUBBLE 

זהו שרות הנפוץ ביותר לבניית אפליקציה ללא כתיבת קוד . ישנן סיבות רבות מדוע אנשים בוחרים להשתמש בשרות זה . דיברתי על שני שרותים עד עכשיו לפיתוח אפליקציות בהם תוכלו לבנות אפליקציות פשוטות וקצת מורכבות יחסית בקלות  , אבל שרות של BUBBLE יוצא מן הכלל ביחס למתחרים שלו . תוכלו להוסיף לוגיקה משלכם כדי לבצע פונקציות שונות בתוך היישום שלכם וכל זה בלי כתיבת קוד .

bubble

התאמה אישית דומה לשרותים אחרים בקטגוריה הזאת אך התכונה העיקרית של BUBBLE היא שניתן ליצור לוגיקה הדומה לתחביר בשפות תכנות , בקרת זרימה הוספת תנאים ועוד .

 לסיכום אלו האפשרויות הטובות ביותר אם אתם מחפשים כיצד לבנות אפליקציה ללא ידע בתכנות וכתיבת קוד  .